Bemutatkozás A klubról Ovi/Suli=Lovi! Bértartás Hírek Fotóalbum Üzenőfal Programjaink Lovas rendezvényeink 2013-ban Lovagoltatás / Edzések Lovas kerettantervünk
Török Lovastanya Lovas Klub

8849 Szenta, Török Lovastanya
Tel: +36-30-524-2388, +36-30/362-3416
Fax: +36-82-/472-453

info@lovastanyaszenta.hu
Hasznos oldalak

Lovastornászaink

Jelenlegi lovastornászaink

Takács Petra 199.10.04.

Takács Natasa 2001.05.18.

Káplár Laura 2001.04.11.

Bán Rebeka 2003.01.29.

Leitner Klaudia 2001.08.25.

Vajda Lara 2005.12.18.

Melegh Fatima 1995.04.28.

Guzicki Cordula

Azucséna 1994.09.20

Régi lovastornászaink

Perger Lilla -1992.07.03.

Huszics Laura- 1992.04.27.

Huszics Alíz -1995.09.13.

Ormódi Barbara -1995.03.28.

Vojkovics Máté-1996.05.01.

Ferlindis Nóra 1992.08.27.

Ónodi Ágnes 1986.01.25.

Mendly Dorottya 1988.10.02.

Bertalan Klaudia 1987.09.13.

Pap Anita-1988.03.16.

Cserti Bernadett 1994.11.16.

Fodor Zsuzsanna 1999.08.28
© lovastanyaszenta.hu 2010-2017. Minden jog fenntartva.